Sepetiniz boş!
TL $
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Hakkımızda

Pozeavtufekleri.com bir Bilişim Teknolojileri Reklam Av ve Kamp Malzemeleri Tic. LTD. ŞTİ. markasıdır. 2007 yılında kurulmuş ve dijital reklam ve pazarlama alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. 2012 yılı başından itibaren pozeavtufekleri.com ile av kamp ve outdoor sektörüne yeni bir bakış açısı getirerek dikkatleri üzerine çekmiştir. Pirana şu an perakende av ve outdoor sektörünün en büyük şirketidir.
Av ve doğa dostlarının alışveriş dünyasına farklı bir soluk getiren Pozeavtufekleri, dünyaca ünlü markalara ait balık avı, kara avı, outdoor, doğa sporları, kamp ve outdoor teknoloji ürünlerini, %80’lere varan indirimlerle sunmaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışı, teslimat ve destekte sağladığı kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün önde gelen şirketlerinden olan Pozeavtufekleri, sahip olduğu mutlu müşteri kitlesi ile her geçen gün büyümeye devam ediyor.
100.000’den fazla ürünle müşterilerine hizmet veren pozeavtufekleri.com, aynı zamanda Türkiye’nin en popüler avcı bloğu olan avfoni blog, güncel paylaşım ve haberlerle her zaman göz önünde olan afvoni facebook ve twitter sayfaları ile müşterilerine hizmet veriyor.
Pozeavtufekleri aynı zamanda Türkiye’nin en büyük av ve doğa sporları mağazası ile, 500 m2’lik alanda binlerce ürünü sizlerin beğenisine sunuyor.
 
Siz de pozeavtufekleri.com’dan güvenle alışveriş yapıp doğada keyifli anlar yaşayabilirsiniz.
Back to Top